מה זה limi?


הבית למקצוע הלמידה הארגונית
אנחנו מספקים מענה מקצועי רחב במטרה להעצים אנשים שעוסקים בלמידה בארגונים: מנהלים, עובדים ואנשי למידה.
למה? כדי שלמידה תהווה מנוע צמיחה ותקדם ארגונים.החזון שלנו

תחום הלמידה הארגונית בישראל 
יהווה מנוע צמיחה ארגוני ואישי  


המשימות

שלנו

 


מובילים
מגמות מקצועיות ולייצר סטנדרט לתחום הלמידה בארגונים 

מלמדים
באופן מתמיד מנהלים, עובדים ואנשי למידה בארגונים

שותפים
של הקהילה ובעלי ערך לשם העצמת החיבורים המקצועיים 


למה שתהיו
חברים שלנו?

כי אנחנו כאן בשבילכם


תחום הלמידה בארגונים עובר תהליך של אבולוציה מואצת. גם הוא מושפע מהשינויים בטכנולוגיה, בשוק העבודה, בהתנהגות הלומדים ועוד.
לכן הבנו שיש צורך במיזם שיהיה הגב המקצועי של אנשים ויחידות שעוסקות בלמידה בארגונים.
נעשה את הכי טוב שלנו כדי לעזור לפתור דילמות, לצלוח אתגרים, נשאף לספק ערך מוסף ע”י פרקטיקה מעשית וידע מהימן ונתאמץ כדי להוות השראה במקצוע שמתפתח בקצב מטאורי.


אז מה
קורה כאן?

בגדול די הרבה…


למידה – הרצאות, סדנאות והכשרות אצלנו או אצלכם

אסטרטגיה – חבילות ייעוץ ממוקדות המגדילות את האימפקט של יחידות הלמידה בארגונים

תוכן – סקירות מקצועיות, מדריכים למשתמש, בלוג, פודקאסט ועוד

קהילה – לוח משרות רחב, קהילת פייסבוק איכותית ואפילו פרויקט התנדבות בקהילה 


נעים להכיר :)


rinatya bruchim levin

רינתיה ברוכים לוין
מנכ”לית ומייסדת

עוסקת בהדרכה ולמידה כבר למעלה מ-20 שנה, לומדת נצחית ומאוהבת במקצוע הזה. יועצת אסטרטגית להנהלות ו-HR בתחום פיתוח ההון האנושי, מרצה בכירה בארגונים, מרצה בפקולטה לטכנולוגיות למידה ב-HIT, מנחת סדנאות ומכשירה אנשי למידה ארגונית, מנהלת את קהילת “למידה ארגונית” בפייסבוק ופודקאסטרית בפודקאסט “פיצוחים”.
וחוץ מכל זה… אמא לשלושה (+ שני אוגרים בדימוס) שכוח העל שלה זה הפרעת קשב.

מה הוביל להקמת limi?


רלי אשכנזי
מנהלת החטיבה העסקית

יועצת ארגונית ויועצת לתהליכי למידה. 20 שנה בתחום: בצה”ל, בייעוץ, ו-5 מתוכן כמנהלת הדרכה ופ”א של צים חברת הספנות הגלובאלית. תמיד “עמדה על שתי רגליים מקצועיות”, הובלת תהליכים רכים, הנחיה ומיומנויות ניהול, לצד פיתוח הדרכה וניהול מערכי הדרכה. וחוץ מכל זה… גרה בר”ג, נשואה לאלון, מגדלת 3 ילדים שנולדו תוך פחות מ-3 שנים (!!!) וחולמת על הרפתקאות בארצות רחוקות וקרירות.


מיה

מיה אלמקייס
מנהלת תחום המחקר

חיה ונושמת הדרכה ולמידה מאז שהיא זוכרת את עצמה. יועצת ארגונית ומנחת קבוצות שיש לה מולקולות של פיתוח למידה בדם. בעלת ניסיון רב מצה”ל ומארגונים במגזר הפרטי והציבורי. וחוץ מכל זה… גרה בהרצליה, בזוגיות עם טל (+חתולה שתשמח לפגוש את האוגר של רינתיה) ואוהבת לטייל במקומות נידחים, לצלול, לאפות ולעבוד בגינה.


עומרית מנהלת שיתופי הפעולה

עומרית אבנשטיין
מנהלת תחום קהילה

מפתחת הדרכה בכירה. עושה טוויסט לתהליכי למידה, הדרכה ומשחוק בארגונים. מאוהבת ביצירתיות שמקצוע מזמין, בעבודה היומיומית עם אנשים מעניינים ובהזדמנויות להתחדש בטכנולוגיות באופן קבוע. מאמינה שכל הזדמנות למידה יכולה (וצריכה) להיות פעילה ומעניינת. שותפה בצוות ניהול הקהילה. וחוץ מכל זה… ראשל”צית מלידה, נשואה + שניים ואוהבת למתוח אנשים (ברצינות..סתם, לא.. או שכן?!)


nofar ashkenazi

נופר אשכנזי
מנהלת פרויקט ההתנדבות

עוסקת בהדרכה ולמידה במגזר החברתי: פיתוח מיקרו ומאקרו, הנחיית צעירים, מנהלים וצוותי עבודה בתחום החברתי. מנהלת למידה ופיתוח ארגוני בעמותת “אחריי”. בעלת תואר בחינוך, לימוד תעודה בייעוץ קריירה ובפיתוח למידה ארגונית. וחוץ מכל זה… גרה ברחובות (עיר האורות), נשואה לדביר, אמא לעומר (+ סימבה הכלב החתיך שלה) ואוהבת לתור את הארץ.


sapir namir

ספיר נמיר
מערכות ודיגיטל

מדריכה, מפתחת למידה ארגונית ויוצרת סרטוני אנימציה. גיקית למידה (וגם גיקית בכללי). בעלת תואר ראשון בחינוך ותקשורת ולימודי תעודה בפיתוח למידה ארגונית. וחוץ מכל זה… נשואה לחן, יש להם כלבה וחתולה, מבלה בטיולים בעולם, מסעדות, חדרי בריחה ועל עוד מלא תחומי תוכן מגניבים.


סטפני שקולניק

סטפני שקולניק
מנהלת שיווק

אחראית על כל השיווק הדיגיטלי של לימי, פייסבוק, לינקדאין, מודעות – כל מה שעולה לכם לראש זאת סטף. היא גם אוהבת לדעת וללמוד כמה שיותר על כל דבר, בקיצור חנונית מלידה וגאה בזה! חובבת גדולה של בעלי חיים, חולמת על לאמץ כמה שיותר כלבים ומקצוענית באכילת קינוחים.


עידן משה
מתמחה

סטודנט לתואר שני בטכנולוגיות למידה, מפתח ומדריך קורסים דיגיטליים ללימוד python. וחוץ מכל זה…
חיוך גדול שמתפרש על כל הפנים, מאמין שהשמיים הם לא הגבול עם יש כאלו שהגיעו לירח! בשעות הפנויות שלי כנראה שאלך לקרוספיט. מושבניק בנשמה אבל גר בתל אביב.ארן נועם גילאור

ארן נועם גילאור
המנחה והמפיק

מרצה, מפתח הדרכה מפיק תוצרי למידה ופודקאסטר בפודקאסט “פיצוחים” יחד עם רינתיה. מנהל את גילאור הפקות למידה. איש העולם החדש (סקרן ששייך לדור ה-Y שלומד ועושה הכל מהכל). וחוץ מכל זה… גר בפתח תקווה (+ שומר מדי פעם על הכלב של השכנים), שולט במלא תוכנות ואיכשהו משלב אותם בפיתוח תוצרי למידה.

 


bg_image

זוהר וולובלסקי
יועצת בכירה ומנחה

 

נתחיל משם המשפחה: וו-לו-בל-סקי, הייתה מנהלת פיתוח הון אנושי בג’וינט ישראל ומגיעה עם עוד שנים של ניסיון בעולמות השונים של משאבי אנוש, למידה ופיתוח מנהלים בישראל ובארצות הברית. נשואה לעודד (הכירו במחנה קיץ בטקסס:), אמא לשלושה ילדים מהממים ו…למילקי הכלב.

 
ועוד כמה מילים על האנסמבל של limi…

אנחנו ארגון שעובד קצת אחרת :)
כדי לשמור על גיוון, מומחיות וחדוות עשיה,
צוות limi מורכב מאנשי ונשות מקצוע מגוונים.
כולנו עובדים בפרויקטים נוספים בתעשייה, 
לומדים מתמידים שאוהבים את המקצוע שלנו
וממש מבסוטים לעבוד יחד!