מה זה limi?

הבית למקצוע הלמידה הארגונית
אנחנו מספקים מענה מקצועי רחב במטרה להעצים אנשים שעוסקים בלמידה בארגונים: מנהלים, עובדים ואנשי למידה.
למה? כדי שלמידה תהווה מנוע צמיחה ותקדם ארגונים.

החזון שלנו

תחום הלמידה הארגונית בישראל 
יהווה מנוע צמיחה ארגוני ואישי  

המשימות

שלנו

 

מובילים
מגמות מקצועיות ולייצר סטנדרט לתחום הלמידה בארגונים 

מלמדים
באופן מתמיד מנהלים, עובדים ואנשי למידה בארגונים

שותפים
של הקהילה ובעלי ערך לשם העצמת החיבורים המקצועיים 

למה שתהיו
חברים שלנו?

כי אנחנו כאן בשבילכם

תחום הלמידה בארגונים עובר תהליך של אבולוציה מואצת. גם הוא מושפע מהשינויים בטכנולוגיה, בשוק העבודה, בהתנהגות הלומדים ועוד.
לכן הבנו שיש צורך במיזם שיהיה הגב המקצועי של אנשים ויחידות שעוסקות בלמידה בארגונים.
נעשה את הכי טוב שלנו כדי לעזור לפתור דילמות, לצלוח אתגרים, נשאף לספק ערך מוסף ע”י פרקטיקה מעשית וידע מהימן ונתאמץ כדי להוות השראה במקצוע שמתפתח בקצב מטאורי.

אז מה
קורה כאן?

בגדול די הרבה…

למידה – הרצאות, סדנאות והכשרות אצלנו או אצלכם

אסטרטגיה – חבילות ייעוץ ממוקדות המגדילות את האימפקט של יחידות הלמידה בארגונים

תוכן – סקירות מקצועיות, מדריכים למשתמש, בלוג, פודקאסט ועוד

קהילה – לוח משרות רחב, קהילת פייסבוק איכותית ואפילו פרויקט התנדבות בקהילה 

נעים להכיר :)

rinatya bruchim levin

רינתיה ברוכים לוין
מנכ''לית ומייסדת

עוסקת בהדרכה ולמידה כבר למעלה מ-20 שנה, לומדת נצחית ומאוהבת במקצוע הזה. יועצת אסטרטגית ללמידה בארגונים עסקיים וציבוריים, מרצה בפקולטה לטכנולוגיות למידה ב-HIT, מכשירה אנשי למידה ארגונית כבר למעלה מעשור, מנהלת את קהילת “למידה ארגונית” בפייסבוק ופודקאסטרית בפודקאסט “פיצוחים”. וחוץ מכל זה… אמא לשלושה (+ אוגר), נשואה לאורי וממש (אבל ממש) אוהבת שוקולד.

מה הוביל להקמת limi?

רלי אשכנזי יועצת בכירה

רלי אשכנזי
יועצת בכירה

יועצת ארגונית ויועצת לתהליכי למידה. 20 שנה בתחום: בצה”ל, בייעוץ, ו-5 מתוכן כמנהלת הדרכה ופ”א של צים חברת הספנות הגלובאלית. תמיד “עמדה על שתי רגליים מקצועיות”, הובלת תהליכים רכים, הנחיה ומיומנויות ניהול, לצד פיתוח הדרכה וניהול מערכי הדרכה. וחוץ מכל זה… גרה בר”ג, נשואה לאלון, מגדלת 3 ילדים שנולדו תוך פחות מ-3 שנים (!!!) וחולמת על הרפתקאות בארצות רחוקות וקרירות.

מיה

מיה אלמקייס
מנהלת מחקר

חיה ונושמת הדרכה ולמידה מאז שהיא זוכרת את עצמה. יועצת ארגונית ומנחת קבוצות שיש לה מולקולות של פיתוח למידה בדם. בעלת ניסיון רב מצה”ל ומארגונים במגזר הפרטי והציבורי. וחוץ מכל זה… גרה בהרצליה, בזוגיות עם טל (+חתולה שתשמח לפגוש את האוגר של רינתיה) ואוהבת לטייל במקומות נידחים, לצלול, לאפות ולעבוד בגינה.

עומרית מנהלת שיתופי הפעולה

עומרית אבנשטיין
מנהלת שיתופי הפעולה

מפתחת הדרכה בכירה. עושה טוויסט לתהליכי למידה, הדרכה ומשחוק בארגונים. מאוהבת ביצירתיות שמקצוע מזמין, בעבודה היומיומית עם אנשים מעניינים ובהזדמנויות להתחדש בטכנולוגיות באופן קבוע. מאמינה שכל הזדמנות למידה יכולה (וצריכה) להיות פעילה ומעניינת. שותפה בצוות ניהול הקהילה. וחוץ מכל זה… ראשל”צית מלידה, נשואה + שניים ואוהבת למתוח אנשים (ברצינות..סתם, לא.. או שכן?!)

nofar ashkenazi

נופר אשכנזי
מנהלת ההתנדבות

עוסקת בהדרכה ולמידה במגזר החברתי: פיתוח מיקרו ומאקרו, הנחיית צעירים, מנהלים וצוותי עבודה בתחום החברתי. מנהלת למידה ופיתוח ארגוני בעמותת “אחריי”. בעלת תואר בחינוך, לימוד תעודה בייעוץ קריירה ובפיתוח למידה ארגונית. וחוץ מכל זה… גרה ברחובות (עיר האורות), נשואה לדביר, אמא לעומר (+ סימבה הכלב החתיך שלה) ואוהבת לתור את הארץ.

sapir namir

ספיר נמיר
מנהלת התוכן והמדיה

מדריכה, מפתחת למידה ארגונית ויוצרת סרטוני אנימציה. גיקית למידה (וגם גיקית בכללי). יש לה תואר ראשון בחינוך ותקשורת ולימודי תעודה בפיתוח למידה ארגונית. וחוץ מכל זה… נשואה לחן, יש להם כלב וחתולה, מבלה בטיולים בעולם, מסעדות, חדרי בריחה ועל עוד מלא תחומי תוכן מגניבים.

ארן נועם גילאור

ארן נועם גילאור
המנחה והמפיק

מרצה, מפתח הדרכה מפיק תוצרי למידה ופודקאסטר בפודקאסט “פיצוחים” יחד עם רינתיה. מנהל את גילאור הפקות למידה. איש העולם החדש (סקרן ששייך לדור ה-Y שלומד ועושה הכל מהכל). וחוץ מכל זה… גר בפתח תקווה (+ שומר מדי פעם על הכלב של השכנים), שולט במלא תוכנות ואיכשהו משלב אותם בפיתוח תוצרי למידה.

רוני אורנשטיין

רוני אורנשטיין
מנהלת פרויקטים

במקור עו”ד, אבל הבינה שרוצה לעשות טוב לעולם ולכן פנתה לעולמות המגזר השלישי. מנהלת פרויקטים בכל רמ”ח אבריה, הקסם של להתחיל פרוייקט משלב הרעיון ולעבוד עליו עד לסיום המוצלח שלו – אין שני לו!  אוהבת לחבר את הקצוות, להניע את הגלגלים ואם צריך אפילו להזיז הרים בדרך. חוותה המון דברים ותחומים (למעט דיג סרטנים במיצר הברינג…) וכל הידע והכלים שצברה באים לידי ביטוי בניהול הפרוייקט.
חוץ מזה, גרה בת”א, אמא של רפאל ואוהבת לעשות בינג’ אין סופי של סדרות + פיצה. 
אורית שטיין

אורית שטיין
יועצת בכירה

אשת למידה בארגונים בכל רמ”ח איבריה – מגיבוש תפיסת למידה בארגון ועד לפיתוח מיקרו. מפתחת למידה בכירה ומומחית לפיתוח מחדש של הכשרות לתפקיד. עבדה עם ארגונים מגוונים מהמגזר הפרטי, השלישי והציבורי. כיום אשת למידה ופיתוח ארגוני ב-Wix וחוץ מכל זה… אמא לשתיים (+ שני כלבים), בזוגיות עם גלעד ויש לה תואר בפסיכולוגיה מת״א + תואר בעיצוב אופנה בשנקר (כן היא אשת אשכולות).

יובל גרינברג
מתמחה

סטודנטית שנה שלישית לתואר ראשון במנהל עסקים והתמחות בניהול מש”א ופיתוח ארגוני,
ראש גדול (ומלא בתלתלים בלונדינים), מאמינה כי העולם הוא מרחב של הזדמנויות וסקרנית ללמוד מהטובות ביותר.
בנוסף ל-12 שנים כרקדנית ומתוך אהבה לעולם הספורט, היא עובדת גם כמאמנת כושר ופילאטיס. 
חוץ מזה, גרה באבן יהודה עם בן זוגה ואם יש שעה פנויה ביום תמצאו אותה בחוף הים, שזה המקום האהוב עליה.
 
סטפני שקולניק

סטפני שקולניק
מנהלת המשרד

קחו אוויר: סטפני מנהלת את הכספים, מרכזת את כל הפניות שלכם, מארגנת את הלו”זים, מתקתקת את החשבוניות, אחראית על פתיחות ספק, מטפלת בכל הרישומים להכשרות, מסנכרנת בין חברי הצוות ויש עוד מלא דברים אבל הבנתם את גודל האירוע. מחליפה את לילך בחל”ד וחוץ מכל זה… אוהבת לדעת וללמוד כמה שיותר על כל דבר, בקיצור חנונית מלידה וגאה בזה! חובבת גדולה של בעלי חיים, חולמת על לאמץ כמה שיותר כלבים ומקצוענית באכילת קינוחים.

הצוות של לימי

ועוד כמה מילים עלינו…

אנחנו ארגון שעובד קצת אחרת :)
כדי לשמור על גיוון, מומחיות וחדוות עשיה,
צוות limi מורכב מאנשי ונשות מקצוע מגוונים.
כולנו עובדים בפרויקטים נוספים בתעשייה, 
לומדים מתמידים שאוהבים את המקצוע שלנו
וממש מבסוטים לעבוד יחד!